22 marca 2020
Bezzagłówkowa konstrukcja, będąca podstawą łóżka kontynentalnego. Tworzy ją drewniana rama połączona z tradycyjnym materacem bonellowym. Bonell-Box oferuje duże możliwości personalizacji – wybór dowolnego materaca właściwego, nakładki oraz tapicerowanych modułów, tworzących
22 marca 2020
To ten jest u nas największy, prawdziwy MAXIMUS. Największy z naszych systemów mebli wykonany został w ciepłej kolorystyce orzech R3106, a skonrastowany jest czarnymi dodatkami. Zaskoczy Cię zapewne swoją bogatą
22 marca 2020
Zestaw GlassLoft powstał z połączenie płyty meblowej, imitującej postarzane drewno dębowe z czarnym metalem i szkłem. Metalowe elementy: ramka w kształcie prostokątów na lustrze, nogi łóżka, stolików nocnych, toaletki i
22 marca 2020
SLEEP VARIA to połączenie łóżka tapicerowanego i dopasowanych do wnętrza sypialni szaf.
19 lutego 2020
Wygodna kanapa o niepospolitym uroku. Ze względu na brak podłokietników i uzyskane w ten sposób oszczędne gabaryty, Olivio pierwszorzędnie kwalifikuje się do małych pokoi w blokach.
18 lutego 2020
Funkcjonalność, wygoda i stylowy wygląd. Jako mebel modułowy Riva występuje w wielu ustawieniach. Tu prezentujemy ten model jako Narożnik z Szeroką Otomaną. Riva oferuje najwyższy komfort codziennego relaksu.
18 lutego 2020
Bardzo nowoczesny, obszerny narożnik o niebanalnych kształtach  i stylowym wykończeniu. Wśród zaimplementowanych w tym modelu funkcji szczególną uwagę zwracają ruchome zagłówki. Huston bardzo dobrze prezentuje się w wyrazistych kolorach.
18 lutego 2020
Trudno o bardziej urokliwe połączenie prostoty i wyrazistości. Model Theo to miłe dla oka i dłoni głębokie wcięcia i łagodna miękkość.
17 lutego 2020
Kto powiedział, że prosty kształt i zdobiony zagłówek nie mogą iść w parze? Łóżko Paris to propozycja dla miłośników wielkomiejskiego stylu.
17 lutego 2020
Łóżko przykuwa wzrok fantazyjnym zagłówkiem, inspirowanym kształtem tabliczki czekolady. Dakota to komfortowe łóżko tapicerowane, które sprawdzi się w każdej sypialni – niezależnie od jej metrażu.
26 kwietnia 2020

 

Opis produktu

 

  • wymiary:   42cm   56cm   100cm   46cm

  • materiał: stal chromowana / eco skóra

  • kolor: czarny 

Stoliki i ławy

K85 czarny

Inne produkty w tej samej kategorii
Domina Meble ©. Wszystkie prawa zastrzeżone.