17 lutego 2020

Łóżko przykuwa wzrok fantazyjnym zagłówkiem, inspirowanym kształtem tabliczki czekolady. Dakota to komfortowe łóżko tapicerowane, które sprawdzi się w każdej sypialni – niezależnie od jej metrażu.

Łóżko tapicerowane

Łóżko Dakota

Dakota to komfortowe łóżko tapicerowane z charakterystycznym zagłówkiem – przypomina on kształtem tabliczkę czekolady. Połączenie go z klasyczną bryłą łóżka sprawia, że ten model sprawdzi się w niemal każdej sypialni – bez względu na wystrój wnętrza, czy też wielkość sypialni.

 

Do dyspozycji użytkownika jest kilka wariantów personalizacji poszczególnych elementów łóżka – wszystkie możliwości zostały wymienione po prawej stronie.

 

Dostępnych jest także siedem rodzajów nóżek, w tym chromowany oraz sześć modeli drewnianych (każdy w pięciu różnych wariantach kolorystycznych). Do łóżka można też dobrać wysokość nóżek (4 lub 10 cm)

 

Ważne : Tolerancja dla rozmiarów łóżek tapicerowanych i kontynentalnych wynosi +/-1cm.

 

 

 

 

Zaokrąglenie krawędzi frontowej płozy po bokach

 

W wersji podstawowej frontowa płoza łóżka ma przekrój prostokąta. Istnieje jednak możliwość zaokrąglenia przedniej płozy po bokach, by w ten sposób uzyskać wymarzony kształt łóżka.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zaokrąglenie krawędzi frontowej płozy z góry
 

W wersji podstawowej frontowa płoza łóżka ma przekrój prostokąta. Istnieje jednak możliwość zaokrąglenia przedniej płozy z góry, by w ten sposób uzyskać wymarzony kształt łóżka.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Możliwość zamontowania pojemnika
na pościel otwieranego od frontu

 

Istnieje możliwość dobrania funkcjonalnego
pojemnika na pościel otwieranego od frontu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Domina Meble ©. Wszystkie prawa zastrzeżone.