17 lutego 2020

Jeden z najbardziej popularnych modeli łóżka tapicerowanego w kolekcji Comforteo. Klasyczne kształty i subtelne zdobienie zagłówka. Lily przypadnie do gustu wielbicielom prostych i stylowych rozwiązań.

Łóżko tapicerowane

Łóżko Lily

Klasyczna forma z pomysłowym zdobieniem. Wyróżniającym akcentem są dwa wyraziste wciągi  na zagłówku. Oszczędne zdobienie nie odejmuje jednak modelowi klasy i stylowego charakteru. Lily świetnie sprawdzi się w każdej sypialni.

 

Do wyboru są trzy opcje wysokości wezgłowia, a także zaokrąglenie krawędzi frontowej z góry lub po bokach. Istnieje też możliwość dodania pojemnika na pościel (otwieranego od frontu, z wygodnymi podnośnikami gazowymi i stelażem) lub samego stelaża.

 

Dostępnych jest siedem rodzajów nóżek, w tym chromowany oraz sześć modeli drewnianych (każdy w pięciu różnych wariantach kolorystycznych). Do łóżka można też dobrać wysokość nóżek (4 lub 10 cm).

 

Ważne : Tolerancja dla rozmiarów łóżek tapicerowanych i kontynentalnych wynosi +/-1cm.

 

 

 

 

Zaokrąglenie krawędzi frontowej płozy po bokach

 

W wersji podstawowej frontowa płoza łóżka ma przekrój prostokąta. Istnieje jednak możliwość zaokrąglenia przedniej płozy po bokach, by w ten sposób uzyskać wymarzony kształt łóżka.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zaokrąglenie krawędzi frontowej płozy z góry
 

W wersji podstawowej frontowa płoza łóżka ma przekrój prostokąta. Istnieje jednak możliwość zaokrąglenia przedniej płozy z góry, by w ten sposób uzyskać wymarzony kształt łóżka.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Możliwość zamontowania pojemnika
na pościel otwieranego od frontu

 

Istnieje możliwość dobrania funkcjonalnego
pojemnika na pościel otwieranego od frontu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Domina Meble ©. Wszystkie prawa zastrzeżone.