17 lutego 2020

Wysokie łóżko ze stylowym charakterem oraz trzema progresywnie działającymi, elastycznymi warstwami. New York polecany jest przede wszystkim do przestronnych sypialni, ale ze względu na specyfikę łóżka kontynentalnego sprawdzi się również w niedużych pomieszczeniach.

Łóżko kontynentalne

Łóżko New York

New York to piękne łóżko kontynentalne z pięknie pikowanym zagłówkiem oraz przednóżkiem. Podstawę łóżka stanowi tradycyjny materac bonellowy, który jest solidnym i sprężynującym „oparciem” dla pozostałych warstw kontynentalnej konstrukcji.

 

Drugim poziomem jest materac kieszeniowy Passion-Kolor (262 sprężyn/m2), który zapewnia 7 stref twardości oraz bardzo dobre dopasowanie do kształtów ciała śpiącego, zapewniając właściwe podparcie kręgosłupa na wszystkich jego odcinkach. Duża ilość punktów podparcia przyczynia się do redukowania ucisków na mięśnie, skórę i naczynia krwionośne podczas snu lub okazjonalnego wypoczynku.

 

Trzecią warstwą łóżka kontynentalnego New York jest nakładka, którą można dobrać w dwóch wariantach: twardszym (HARD-TOP z pianki wysokoelastycznej), albo miękkim (SOFT-TOP – połączenie innowacyjnej pianki termoelastycznej i lateksu, zawierającego aż 20% naturalnego mleczka kauczukowego).

 

Rodzaj, kształt i wysokość nóżek nie można personalizować

 

Ważne : Tolerancja dla rozmiarów łóżek tapicerowanych i kontynentalnych wynosi +/-1cm.

Sprężyny kieszeniowe

 

Produkt posiada wkład w postaci formatki sprężyn kieszeniowych. Każda ze sprężyn umieszczona jest w osobnej kieszonce, dzięki czemu w trakcie snu użytkownik ma zapewnione utrzymanie naturalnych krzywizn kręgosłupa. To z kolei redukuje potencjalne uciski, zapewniając bardzo dobry wypoczynek i wsparcie dla układu krążenia.

Pianka Komfort

 

Pianka charakteryzująca się dużym komfortem, sprężystością i stosunkowo wysoką twardością. Jednocześnie charakteryzuje ją trwałość i odporność.

7 stref twardości

 

Produkt dopasowujący się do ciała użytkownika i zapewniający najwyższy komfort odpoczynku. Materac poprawia krążenie oraz pomaga zachowywać naturalną linię kręgosłupa dzięki podziałowi na 7 stref o zróżnicowanej twardości, dopasowanym do anatomicznej budowy ludzkiego ciała.

3 warstwy łóżka

 

Trzy progresywnie działające, elastyczne warstwy łóżka New York pozwalają poczuć się we własnej sypialni jak w luksusowym hotelu. Wyjątkową elastyczność zapewniają najniżej umiejscowione sprężyny, środkowa warstwa wypełniona sprężynami kieszeniowymi daje doskonałe podparcie dla kręgosłupa a odpowiednio dobrana nakładka pozwala na zaspokojenie indywidualnych potrzeb użytkownika.

Specyfikacja

Podstawa (Box)

 

Bonell Box-Kolor to podstawa łóżka kontynentalnego, którą tworzy wkład ze sprężyn bonellowych. Jest on na stałe połączony z wytrzymałą, drewnianą ramą. Nie tylko nadaje posłaniu elastyczności, ale również stanowi odpowiednie podparcie dla wyższych warstw łóżka.

Ważną cechą podstawy Bonell Box jest tzw. sprężystość powierzchniowa – nacisk na jedną sprężynę powoduje ugięcie kolejnych sprężyn, które są powiązane ze sobą na sztywno.

Zewnętrzne części Boxa obite są tkaniną tapicerską w kolorze łóżka.

 

 

 

 

Materac środkowy (Passion-Kolor)

 

Warstwą środkową jest materac kieszeniowy Passion-Kolor. Wkład kieszeniowy zapewnia 7 stref twardości i idealne dopasowanie materaca do ciała śpiącego – to za sprawą działających niezależnie sprężyn kieszeniowych (262 sprężyny/m2). Dzięki temu New York gwarantuje wielopunktowe podparcie dla kręgosłupa oraz odpowiedni odpoczynek nawet najbardziej zmęczonym użytkownikom.

 

Zewnętrzne części materaca obite są tkaniną tapicerską w kolorze łóżka.

 

 

 

 

Topper – Hard-top

Nakładka na materac o grubości 9-centymetrów w wersji Hard-Top jest przeznaczona dla wielbicieli posłań o wyższym stopniu twardości. Nakładka została wykonana z pianki wysokoelastycznej, dzięki czemu zapewnia bardzo dobre podparcie dla kręgosłupa. Odpowiednia wentylacja nakładki została z kolei uzyskana dzięki unikalnym właściwościom samej pianki wysokoelastycznej oraz zastosowaniu siatki 3D w pokrowcu nakładki.

lub Topper – Soft-Top

Nakładka na materac o grubości 9-centymetrów w wersji Soft-Top przypadnie do gustu zwolennikom miękkich posłań. Nakładka powstała z połączenia lateksu zawierającego aż 20% naturalnego mleczka kauczukowego i innowacyjnej pianki termoelastycznej. Pozwala odczuć przyjemne „otulenie”, zapewniając błogi sen. Co więcej, nakładka jest dwustronna – użytkownik za każdym razem może sam wybrać stopień twardości.

 

 

 

Przednóżek

 

Łóżko kontynentalne posiada również pięknie wykończony przednóżek, którego zdobienie nawiązuje do zdobienia zagłówka.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Dostępne szerokości: 140 cm/ 160 cm/ 180 cm.

  • Tkanina na zdjęciu w galerii produktu: Milton 13

  • Producent nie przewiduje możliwości zmiany rozmiarów zagłówka.

  • Zagłówek i przednóżek licują się na szerokości z materacem i podstawą.

 

 

 

 

 

 

Domina Meble ©. Wszystkie prawa zastrzeżone.