22 marca 2020

Bezzagłówkowa konstrukcja, będąca podstawą łóżka kontynentalnego. Tworzy ją drewniana rama połączona z materacem kieszeniowym. Pocket-Box oferuje duże możliwości personalizacji – wybór dowolnego materaca właściwego, nakładki oraz tapicerowanych modułów, mogących pełnić rolę wezgłowia.

Systemy łóżek

Łóżko SMART-CLICK Pocket-Box

Pocket-Box to podstawa łóżka kontynentalnego. Składa się na nią solidna drewniana rama oraz materac ze sprężynami kieszeniowymi, na których znajduje się dodatkowo warstwa pianki poliuretanowej. Całość obita jest dowolnie wybraną tkaniną tapicerską.

 

Pocket-Box charakteryzuje spójna, solidna konstrukcja i możliwość indywidualnego doboru kolejnych komponentów. Do wyboru są: dowolny materac z czterech kolekcji oraz nakładki o różnej twardości, elastyczności i wyglądzie.

 

Ze względu na to, że Pocket-Box to łóżko bez zagłówka, można go dobrać i stworzyć z tapicerowanych modułów w systemie SMART-CLICK (w 4 rozmiarach, każdy typ modułu można łączyć na wiele  sposobów).

 

 

Ważne : Tolerancja dla rozmiarów łóżek tapicerowanych i kontynentalnych wynosi +/-1cm.

 

 

Kolory tkanin lub drewna zaprezentowane na zdjęciach mogą się różnić od rzeczywistych – wynika to z ograniczeń techniki zapisu cyfrowego oraz wyświetlania obrazu na poszczególnych urządzeniach elektronicznych oraz indywidualnych ustawień tych urządzeń- w szczególności monitora i karty graficznej. Zachęcamy do odwiedzenia naszych sklepów partnerskich, gdzie znajdziecie Państwo szerszą gamę kolorystyczną tkanin tapicerskich.

 

 

 

 

Ogólny opis jako elementu SMART CLICK

 

Łóżko BONELL-BOX charakteryzuje się bezzagłówkową konstrukcją. Dlatego też z powodzeniem może zostać połączone z tapicerowanymi modułami Smart Click. To z kolei pozwoli stworzyć unikalne i w pełni spersonalizowane miejsce do odpoczynku.

 

Ważna informacja: łóżko BONELL-BOX nie występuje w wersji z pojemnikiem na pościel. Możliwe jest za to zwiększenie wygody odpoczynku, dobierając dodatkowe warstwy posłania.

 

 

 

 

Układ poszczególnych warstw

 

Bonell Box stanowi najniższą, bazową warstwę łóżka kontynentalnego, które można zbudować z jego pomocą. Warto zaznaczyć, że ta warstwa bazowa składa się z solidnej ramy połączonej na stałe z materacem bonellowym, które są wspólnie obite tkaniną tapicerską. Bonell Box posiada własne nóżki – nie ma możliwości wymiany ich na inne.

 

 

 

 

 

 

 

Materac – dowolny do wyboru

 

Kolejną warstwę łóżka kontynentalnego stanowi tzw. materac właściwy, albo „środkowy”. Nasze cztery wyjątkowe kolekcje materacy pozwalają dobrać rozwiązanie idealne dla siebie. Każdy model różni się od pozostałych przeznaczeniem oraz połączeniem poszczególnych komponentów. Za to wspólną cechą wszystkich materacy jest najwyższy komfort snu, który zapewniają. Wybierz dowolny materac dopasowany do twoich potrzeb.

 

 

 

 

 

 

 

Nakładki – dodatkowy komfort

 

Zwykle, choć nie zawsze, „zwieńczeniem” konstrukcji łóżka kontynentalnego jest nakładka, zwana też topperem. Wybór odpowiedniej nakładki wzmaga zalety dobranego przez klienta łóżka i materaca, czyniąc je, w zależności od indywidualnych preferencji, twardszym, miększym, albo bardziej sprężystym.

Co więcej, nakładki chronią również materac przed uszkodzeniami.

Każda z naszych nakładek posiada zamek błyskawiczny, który ułatwia zdjęcie i wypranie pokrowca. Pozwala to utrzymać wysoki poziom higieny miejsca do odpoczynku.

 

 

 

 

Domina Meble ©. Wszystkie prawa zastrzeżone.