22 marca 2020

Proste i uniwersalne łóżko tapicerowane o klasycznej konstrukcji. Polibox oferuje duże możliwości kompletowania go z innymi częściami wchodzącymi w skład pełnego łóżka.

Systemy łóżek

Łóżko SMART-CLICK
Polibox

Nowoczesne, bazowe łóżko tapicerowane. Prostą formę tworzą geometryczna konstrukcja i regularne przeszycia na bokach i froncie.  Zalecanym zagłówkiem jest Smart Click z kolekcji łóżek Comforteo – montowany na ścianie system łączonych ze sobą modułów, z pomocą których można uzyskać dowolne wielkości i kształty zagłówka.

 

Istnieje też możliwość dodania stelaża (w jednym z czterech wariantów) lub pojemnika na pościel (otwieranego od frontu lub z boku). Łóżko dostępne w wariantach zaokrąglenia frontowej płozy.

 

Do wyboru jest aż siedem kształtów nóżek, w tym chromowany oraz sześć modeli drewnianych (każdy w różnych wariantach kolorystycznych).

 

Nóżki: G4 – wenge.

 

 

 

Ważne : Tolerancja dla rozmiarów łóżek tapicerowanych i kontynentalnych wynosi +/-1cm.

 

 

Kolory tkanin lub drewna zaprezentowane na zdjęciach mogą się różnić od rzeczywistych – wynika to z ograniczeń techniki zapisu cyfrowego oraz wyświetlania obrazu na poszczególnych urządzeniach elektronicznych oraz indywidualnych ustawień tych urządzeń- w szczególności monitora i karty graficznej. Zachęcamy do odwiedzenia naszych sklepów partnerskich, gdzie znajdziecie Państwo szerszą gamę kolorystyczną tkanin tapicerskich.

 

 

Rozmiary modułów zagłówka SMART CLICK

 

 

 

 

 

 

Domina Meble ©. Wszystkie prawa zastrzeżone.