17 lutego 2020

Ekonomiczne i bardzo praktyczne rozwiązanie. Nakładka piankowa należy do grupy średnio twardych, jest przewiewna i lekka. Skutecznie zwiększa higienę materaca.

Nakładki na materace

Nakładka Piankowa
3 cm

Charakterystyka

 

Nakładka piankowa jest przystępnym i funkcjonalnym rozwiązaniem, które skutecznie pozwala podnieść nie tyko higienę, ale również komfort materaca. Produkt można zakwalifikować do grupy średnio twardych nakładek.

 

Nakładka piankowa charakteryzuje się lekkością i świetną przewiewnością . Chroni materac przed zabrudzeniami i poprawia jego elastyczność.

 

Nakładka piankowa jest dostępna także w wariancie o wysokości 6 cm

 

 

 

Produkt dedykowany do użytkowania na stelażu elektrycznym

 

Produkt bardzo dobrze sprawdzi się na stelażu elektrycznym. Dzięki takiemu połączeniu wzrasta komfort wypoczynku nie tylko podczas snu, ale też za dnia.

 
 
 
 
 
 

Dwustronny

 

Produkt dwustronny z możliwością dowolnego obracania. Rekomendujemy odwracanie materaca raz na 3 miesiące na przemian względem osi: góra – dół oraz głowa – stopy. Znacząco wydłuży to żywotność materaca.

 
 
 
 
 

Pokrowiec z możliwością prania do 60 st. C.

 

Pokrowiec można prać w temperaturze 60 stopni Celsjusza, która pomoże zachować higienę i antyalergiczność posłania.

 
 
 
 
 
 

Pianka Komfort

 

Pianka charakteryzująca się dużym komfortem, sprężystością i stosunkowo wysoką twardością. Jednocześnie charakteryzuje ją trwałość i odporność.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Domina Meble ©. Wszystkie prawa zastrzeżone.