17 lutego 2020

Uniwersalna i wygodna nakładka, przynosząca ulgę osobom cierpiącym na bóle pleców oraz bezsenność. Polecana wszystkim użytkownikom – bez względu na wiek i wagę.

Nakładki na materace

Nakładka
Termo-Elastic 6 cm

Charakterystyka

 

Nakładka Termo-Elastic to komfort i zdrowszy sen z efektem przyjemnego „otulania”. Wkład nakładki stanowi pianka termoelastyczna (zwana też: visco). Jest ona materiałem, który pod wpływem temperatury swobodnie dopasowuje się do kształtów ciała śpiącego. Ciekawostką jest, że materiał ten został stworzony w laboratoriach NASA na potrzeby lotów kosmicznych.  Wykorzystana jako wkład do nakładki powoduje redukcję ucisku skóry, mięśni i naczyń krwionośnych podczas snu.

 

Nakładka pomaga utrzymać prawidłowe krążenie krwi podczas codziennego odpoczynku. Jest niezwykle wygodna i pozytywnie wpływa na jakość i komfort snu.

 

Nakładka Termo-Elastic jest dostępna także w wariancie o wysokości 4 cm.

 

 

 

 

 

Produkt dedykowany do użytkowania na stelażu elektrycznym

 

Produkt bardzo dobrze sprawdzi się na stelażu elektrycznym. Dzięki takiemu połączeniu wzrasta komfort wypoczynku nie tylko podczas snu, ale też za dnia.

 
 
 
 
 
 

Właściwości ortopedyczne

 

Produkt zapewnia dobre podparcie dla kręgosłupa na jego poszczególnych odcinkach. Pomaga to zachować kręgosłupowi naturalną linię, a jednocześnie rozluźnia mięśnie i poprawia krążenie krwi. Rekomendowany każdemu, kto dba o zachowanie zdrowych pleców i chce zapewnić sobie jak najlepszy wypoczynek podczas snu.

 
 
 
 

Dwustronny

 

Produkt dwustronny z możliwością dowolnego obracania. Rekomendujemy odwracanie materaca raz na 3 miesiące na przemian względem osi: góra – dół oraz głowa – stopy. Znacząco wydłuży to żywotność materaca.

 
 
 
 
 

Pokrowiec z możliwością prania do 60 st. C.

 

Pokrowiec można prać w temperaturze 60 stopni Celsjusza, która pomoże zachować higienę i antyalergiczność posłania.

 
 
 
 
 
 

Pianka termoelastyczna

 

Zaawansowana technologia. Pianka termoelastyczną, zwana też pianką leniwą,  pod wpływem temperatury ludzkiego ciała odkształca się i dopasowuje idealnie do sylwetki użytkownika. Zapewnia  znakomite podparcie kręgosłupa na wszystkich jego odcinkach.

 

 

 

 

 

 

 

Domina Meble ©. Wszystkie prawa zastrzeżone.