18 maja 2020

Duży narożnik, zapewniający najwyższy komfort odpoczynku. Dzięki szerokiej otomanie, w której kryje się bardzo duży pojemnik na pościel, oraz ruchomym podłokietnikom podkreśla nowoczesny wygląd Twojego salonu. Połączenie niebanalnego wyglądu z najwyższym komfortem użytkowania czyni ten model wyjątkowym.

Narożniki

Narożnik Bali

Bali to obszerny narożnik, który wyróżnia się swoją bardzo szeroką otomaną. Dzięki temu zyskujemy dużą powierzchnię użytkową do wypoczynku oraz obszerny pojemnik na pościel.  Jest to mebel o wyjątkowym kształcie, który zaskakuje swoją wygodą i funkcjonalnością.

 

Najwyższy komfort użytkowania zawdzięcza dzięki zastosowaniu wytrzymałej i sprężystej piance wysokoelastycznej oraz docenianym na rynku sprężynom falistym. Model wyposażony został również w funkcje spania, która jest rozkładana za pomocą mechanizmu typu „delfin”. Jego uruchomienie jest bardzo proste i nie wymaga użycia dużej siły. Dodatkowo bardzo pojemnik na pościel  jest otwierany za pomocą automatu „od ściany”, co pozwala na ustawienie narożnika tuż przy ścianie, nie martwiąc się o problemy z otwieraniem i otarcia.

 

Model wyróżniają również zastosowane ruchome podłokietniki oraz charakterystyczny kształt poduch oparciowych.

 

Nóżki: chrom

Powierzchnia spania: 120 x220

Główna aranżacja przedstawia narożnik prawy

 

Ważne : Wymiary mebli tapicerowanych podawane są z tolerancją +/- 30mm.

 

 

 

 

Automat "od ściany"

 

Automat umożliwia ustawienie mebla pod ścianą. Rozwiązanie pozwala na rozłożenie funkcji spania bez odsuwania oparcia od ściany.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Automat “Delfin” do rozkładania funkcji spania

 

Funkcja spania i wypoczynku jest otwierana za pomocą specjalnego automatu. Wystarczy odsunąć dolną szufladę, a następnie pociągnąć za uchwyt. Mechanizm sprawi, że część, która uzupełnia powierzchnię spania, automatycznie się podniesie. Proste i efektowne rozwiązanie.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pojemnik na pościel

 

Model wyposażony w funkcjonalny pojemnik do przechowywania pościeli. Dzięki odpowiednim mechanizmom, otwieranie pojemnika nie sprawia trudności.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sprężyny faliste

 

Produkt zawiera znane i cenione sprężyny faliste, charakteryzujące się  wężykowatym kształtem. Dzięki połączeniu ich z wysokogatunkowymi piankami możliwe jest uzyskanie trwałości i komfortu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Funkcja spania

 

Produkt może zostać rozłożony, by zmienić się z miejsca do codziennego relaksu na miejsce do spania.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pianka wysokoelastyczna

 

Zaawansowana technologia. Wysokoelastyczna pianka poliuretanowa (lub też tzw. zimna pianka) charakteryzuje się świetnymi parametrami elastyczności, dopasowania się do anatomicznych kształtów  ciała i podparcie dla kręgosłupa na jego poszczególnych odcinkach. W porównaniu ze standardową pianką ma dłuższą żywotność, lepszą przewiewność i właściwości antyalergiczne.

 

 

 

 

 

 

 

 
Domina Meble ©. Wszystkie prawa zastrzeżone.