18 maja 2020

Gustowny i praktyczny narożnik, z opcją regulacji zagłówka i o najwyższym komforcie codziennego użytkowania – zarówno w nocy jak i w dzień

Narożniki

Narożnik Flores

Pikowany boczek i gładkie siedziska tworzą idealną harmonię. W narożniku Flores zastosowano system LUX – połączenie pianki wysokoelastycznej i dwóch rodzajów sprężyn (bonell i faliste), dzięki czemu mebel ten zapewnia nam niezwykłą wygodę podczas wypoczynku.

 

W narożniku Flores znajduje się obszerny pojemnik na pościel, który pozwoli nam na przechowywanie pościeli, pledów itp.

 

Funkcję spania uruchamia się przy pomocy automatu typu „puma”. Ten system nie tylko ułatwia w znaczącym stopniu rozkładanie i składanie narożnika, ale także chroni naszą posadzkę czy tez panele przed uszkodzeniami. 

 

Flores dzięki swojej funkcjonalności i uniwersalnemu designowi bardzo dobrze wpasuje się w zarówno nowoczesne jak i klasyczne wnętrza. Narożnik najlepiej zaprezentuje się w stonowanych, pastelowych kolorach, które podkreślą jego szlachetność.

 

Nóżki: 10 x 5 cm

Powierzchnia spania: 140 x 202

Główna aranżacja przedstawia narożnik prawy

 

Ważne : Wymiary mebli tapicerowanych podawane są z tolerancją +/- 30mm.

 

 

 

 

Wkład poduchy oparciowej wykonany z pianki

 

Ten rodzaj wypełnienia zapewnia oparciu stały poziom sprężystości. Wewnątrz poduchy znajduje się specjalnie profilowana pianka, dzięki czemu nie jest wymagane ich „uklepywanie” co jakiś czas, by zachować odpowiedni kształt i elastyczność.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Lux-System

 

Połączenie w jednym wkładzie trzech warstw sprężynujących: sprężyn falistych, sprężyn bonellowych oraz pianki wysokoelastycznej. Innowacyjne, wprowadzone przez naszą firmę na rynek rozwiązanie, które znacząco poprawia komfort wypoczynku, snu, a także trwałość mebla. Sprężystość zbliżona do cenionych sprężyn kieszeniowych.

 

 

 

 

 

 

 

 

Sprężyny typu Bonell

 

Produkt posiada wkład w postaci formatki sprężyn bonellowych. Jest to tradycyjny, ceniony od dziesiątków lat model sprężyn, charakteryzujących się dużą wytrzymałością i sztywnymi łączeniami między sobą.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Automat “Puma”

 

Jedno z najłatwiejszych rozwiązań. Za pomocą jednego ruchu można utworzyć powierzchnię do spania lub odpoczynku.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pojemnik na pościel

 

Model wyposażony w funkcjonalny pojemnik do przechowywania pościeli. Dzięki odpowiednim mechanizmom, otwieranie pojemnika nie sprawia trudności.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Funkcja spania

 

Produkt może zostać rozłożony, by zmienić się z miejsca do codziennego relaksu na miejsce do spania.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pianka wysokoelastyczna

 

Zaawansowana technologia. Wysokoelastyczna pianka poliuretanowa (lub też tzw. zimna pianka) charakteryzuje się świetnymi parametrami elastyczności, dopasowania się do anatomicznych kształtów  ciała i podparcie dla kręgosłupa na jego poszczególnych odcinkach. W porównaniu ze standardową pianką ma dłuższą żywotność, lepszą przewiewność i właściwości antyalergiczne.

 

 

 

 

 

 

 

Sprężyny faliste

 

Produkt zawiera znane i cenione sprężyny faliste, charakteryzujące się  wężykowatym kształtem. Dzięki połączeniu ich z wysokogatunkowymi piankami możliwe jest uzyskanie trwałości i komfortu.

 

 

 

 

 

 

 

 

Domina Meble ©. Wszystkie prawa zastrzeżone.