18 lutego 2020

Funkcjonalność, wygoda i stylowy wygląd. Jako mebel modułowy Riva występuje w wielu ustawieniach. Tu prezentujemy ten model jako Narożnik z Szeroką Otomaną. Riva oferuje najwyższy komfort codziennego relaksu.

Narożniki

Narożnik modułowy Riva 

Wielofunkcyjny i stylowy mebel modułowy. Zaprezentowany w formie tzw. U-form, w którego skład wchodzą następujące elementy: szeroka otomana z bardzo dużym pojemnikiem na pościel, następnie kanapa z rozkładaną funkcją spania, wreszcie moduł otomany zamkniętej, posiadającej nie tylko kolejny pojemnik na pościel, ale też oparcia. Szeroka otomana nadaje się idealnie jako miejsce wypoczynku (np. podczas oglądania telewizji). Ponadto model Riva posiada ruchome zagłówki, znacząco podwyższające poziom wygody tego mebla.

 

Wypełnienie siedzisk to wypróbowana i ceniona kombinacja: sprężystej, trwałej pianki wysokoelastycznej oraz popularnych, wytrzymałych sprężyn falistych oraz twardej. Połączenie tych warstw zapewnia komfort użytkowania.

 

Bardzo wygodna funkcja spania – rozkładana przy pomocy automatu typu „delfin”. Cała powierzchnia spania posiada zbliżoną sprężystość.

 

Uwagę zwracają lekko zaokrąglone formy i eleganckie pikowanie siedziska. Do wyboru jest duża ilość ciekawych tkanin wysokiej jakości.

 

Zestaw zawiera moduły (od lewej, stojąc na wprost mebla): V1+V3+V4

Długość całkowita: 374 cm, wysokość 91 cm.

 

Ważne : Wymiary mebli tapicerowanych podawane są z tolerancją +/- 30mm.

 

 

 

 

Wkład poduchy oparciowej wykonany z pianki

 

Ten rodzaj wypełnienia zapewnia oparciu stały poziom sprężystości. Wewnątrz poduchy znajduje się specjalnie profilowana pianka, dzięki czemu nie jest wymagane ich „uklepywanie” co jakiś czas, by zachować odpowiedni kształt i elastyczność.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Automat “Delfin” do rozkładania funkcji spania

 

Funkcja spania i wypoczynku jest otwierana za pomocą specjalnego automatu. Wystarczy odsunąć dolną szufladę, a następnie pociągnąć za uchwyt. Mechanizm sprawi, że część, która uzupełnia powierzchnię spania, automatycznie się podniesie. Proste i efektowne rozwiązanie.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pojemnik na pościel

 

Model wyposażony w funkcjonalny pojemnik do przechowywania pościeli. Dzięki odpowiednim mechanizmom, otwieranie pojemnika nie sprawia trudności.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Funkcja spania

 

Produkt może zostać rozłożony, by zmienić się z miejsca do codziennego relaksu na miejsce do spania.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sprężyny faliste

 

Produkt zawiera znane i cenione sprężyny faliste, charakteryzujące się  wężykowatym kształtem. Dzięki połączeniu ich z wysokogatunkowymi piankami możliwe jest uzyskanie trwałości i komfortu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pianka wysokoelastyczna

 

Zaawansowana technologia. Wysokoelastyczna pianka poliuretanowa (lub też tzw. zimna pianka) charakteryzuje się świetnymi parametrami elastyczności, dopasowania się do anatomicznych kształtów  ciała i podparcie dla kręgosłupa na jego poszczególnych odcinkach. W porównaniu ze standardową pianką ma dłuższą żywotność, lepszą przewiewność i właściwości antyalergiczne.

 

 

 

 

 

 

Domina Meble ©. Wszystkie prawa zastrzeżone.